WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

SEMIN posiada w swojej ofercie gamę produktów przeznaczonych do wykończenia powierzchni zarówno w przypadku nowych, jak i starych podłoży. Począwszy od przygotowania podłoża po dekorowanie: zapewniamy wszystkie niezbędne produkty. W naszej ofercie znajdują się kleje gipsowe, cementy, gipsy oraz masy reperacyjne, wyrównujące, gładzie – wszystko n...

SEMIN posiada w swojej ofercie gamę produktów przeznaczonych do wykończenia powierzchni zarówno w przypadku nowych, jak i starych podłoży. Począwszy od przygotowania podłoża po dekorowanie: zapewniamy wszystkie niezbędne produkty. W naszej ofercie znajdują się kleje gipsowe, cementy, gipsy oraz masy reperacyjne, wyrównujące, gładzie – wszystko niezbędne przed malowaniem.
Oprócz tego oferta SEMIN zawiera grunty, farby podkładowe, produkty specjalistyczne do trudnych podłoży, a także narzędzia, tapety z włókna szklanego, rozwiązania do stosowania wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Cechy charakteryzujące nasze produkty to łatwe nakładanie, dobre krycie oraz trwałość. Szeroka gama produktów specjalistycznych zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

More

Subcategories

 • Wygładzanie powierzchni

  Łatwe i szybkie nakładanie produktów do wygładzania powierzchni pozwala uzyskać zadowalający efekt przed późniejszym nałożeniem farby. Ten etap jest kluczowy na budowach, ponieważ eliminujemy wszelkie nierówności podłoża uzyskując gładką powierzchnię ścian i sufitów.
  Szeroka gama produktów przeznaczona do prac wygładzających powierzchnię zapewnia odpowiednie przygotowanie oraz naprawę podłoży niezależnie od powierzchni oraz warunków otoczenia. 

 • Prace reperacyjne

  Produkty reperacyjne przeznaczone są do wypełniania dziur, szczelin oraz drobnych ubytków przed położeniem gładzi. W ofercie mamy również produkty szybkoschnące oraz do stosowania na zewnątrz.
  Dzięki czemu naprawa ubytków jest szybka i skuteczna, a ubytki takie jak otwory po wkrętach w łatwy sposób są niwelowane. 

 • Gama produktów Painterz

  Gama produktow PAINTERZ stosowana jest przed malowaniem powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Składa się z trzech produktów: P’R – pierwszy etap prac – gotowa do użycia masa reperacyjna do wypełniania dziur, pęknięć oraz ubytków bez rysowania powierzchni; P’G – drugi etap prac – lekka, gotowa do użycia masa szpachlowa do wyrównywania podłoży, idealna do nieregularnych oraz wypukłych podłoży; P’F – końcowy etap prac – gotowa do użycia gładź gwarantująca niezwykle gładką, jednolitą, łatwą do szlifowania powierzchnię. 

 • Prace na zewnątrz

  Produkty do stosowania wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz, na bazie cementu, stosowane do blokowania oraz zapobiegania wilgoci znajdującej się w podłożach murowanych. Nie przepuszczają wody, a jedynie parę wodną. 

 • Wyrównywanie podłoży

  SEMIN proponuje gamę produktów dedykowanych do wyrównywania podłoży. Masy wyrównujące stosowane są celem skorygowania nierówności na powierzchni, na której pracujemy. Nierówne podłoża uzyskują gładką powierzchnię dzięki produktom o wysokich właściwościach wypełniających. Dzięki temu niwelujemy wszelkie skazy podłoża.
  Produkty występują w wersji sypkiej, a ich nakładanie jest szybkie i niezwykle proste.    

 • Dekoracja

  W ofercie SEMIN znajdują się produkty dedykowane do prac dekoracyjnych. Różnorodne rozwiązania pozwalają na realizację wielu pomysłów dekoracyjnych.
  Dostępne są również kleje do tapet oraz tapet z włókna szklanego, aby jeszcze udoskonalić wykonywane prace.

 
Subscribe to our newsletter