Montaż ścianek

Gama profesjonalnych produktów SEMIN sprawia, że montaż ścianek jest niezwykle prosty. Produkty przeznaczone do montażu płyt oraz ścianek przeznaczone są również do izolacji ścian. W ofercie SEMIN znajdują się produkty przeznaczone do stawiania ścianek nie tylko z płyt g-k, ale również z bloczków gipsowych, ścianek z betonu komórkowego oraz cegi...

Gama profesjonalnych produktów SEMIN sprawia, że montaż ścianek jest niezwykle prosty. Produkty przeznaczone do montażu płyt oraz ścianek przeznaczone są również do izolacji ścian. W ofercie SEMIN znajdują się produkty przeznaczone do stawiania ścianek nie tylko z płyt g-k, ale również z bloczków gipsowych, ścianek z betonu komórkowego oraz cegieł ogniotrwałych. 
Montaż ścianek i spoinowanie płyt z użyciem wysokiej jakości innowacyjnych produktów SEMIN jest prosty i dostępny dla wszystkich: zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i dla każdego przeprowadzającego remont. 

More

Subcategories

  • Kleje gipsowe

    Kleje gipsowe do mocowania płyt g-k charakteryzują się bardzo dużą siłą wiązania. Przeznaczone są również do klejenia izolacji cieplnej: podwójnego klejenia warstwy styropianu, wełny mineralnej oraz do wyrównywania podłoży. Kleje gipsowe SEMIN są dostępne w postaci sypkiej i stosowane są do klejenia każdego rodzaju płyt g-k z oraz bez warstwy izolacyjnej (wełna szklana, twarda wełna mineralna, styropian) do betonu, tynków cementowych, betonu komórkowego, terakoty. 

  • Kleje do płytek gipsowych

    Nasz asortyment klejów do płytek gipsowych jest dostępny w różnych wersjach wytrzymałościowych, aby umożliwić montaż wewnątrz pomieszczeń i tynkowanie. Nasze kleje do płytek gipsowych SEMIN są właściwą odpowiedzią na wszystkie problemy montażowe. Kleje do płytek gipsowych występują w postaci proszku i stosowane są do wodoodpornych (lub niewodoodpornych w przypadku niektórych klejów) płytek gipsowych lub płyt gipsowo-kartonowych, inne stosowane są również do betonu, aglomeratów i gazobetonu.

 
Subscribe to our newsletter